Yardım - Sık Sorulan Sorular

Kahvemi nasıl saklamalıyım?

Kahvenin tazeliği önemlidir. Bizim tavsiyemiz ambalajın üstünde yazan kavrulma tarihinden sonraki 20 gün içinde tüketmenizdir.

Diğer bir konu ise kahvenizin saklama koşulları. Kahvenizi serin, kuru ve gün ışığından uzakta bir yerde saklamanızı öneririz.

Dip not: Buzdolabında saklamayı önermemekteyiz. Kahvenizin tadlarını bozmasına yol açabilir.

Kahve aboneliği nasıl çalışır?

1- Türkiye’nin en nitelikli, ödüllü kahvecilerin(coffee roasters) arasından kahvenizi seçin

2- Öğütme derecesi, miktar ve gönderim sıklığı ayarlarını yapın

3- Seçtiğiniz gönderim sıklığına göre nitelikli kahvecilerimizin taze kavrulmuş kahveleri adresinize gelsin(ücretlendirme sipariş başınadır.)

4- Her hangi bir taahhüt, sözleşme yoktur. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilir ya da durdurabilirsiniz.

Kahve assortmanı(assorment) nedir?

Seçtiğiniz assortmana (single origin, blend…) ve gönderim sıklığına göre işin ehli baristaların size özel seçtikleri kahvelerdir. Her siparişte değişiklik gösterebilir ve farklı kahveler deneme şansına sahip olursunuz. Hep aynı kahveyi içmekten sıkılanlar için çok güzel bir seçenek.

Kahve aboneliğimi durdurabilir miyim?

Evet durdurabilirsiniz. Direkt ilgili sayfaya gitmek için tıklayınız.

Kahve aboneliği ücretlendirmesi nasıl?

Ücretlendirme satıcılardan seçeceğiniz kahve çekirdeklerine ve adete göre değişiklik göstermektedir. Her gönderim başına kartınızdan çekim yapılır.

İade politikanız nasıl?

Kahve ekipmanlarını 14 gün içinde iade hakkınız bulunmaktadır.

Öğütülmüş ya da öğütülmemiş kahve çekirdekleri için yasa kapsamında böyle bir hakkınız bulunmamaktadır. Ancak kahve paketinizde kargodan teslim almadan herhangi bir yırtılma vb. Sorun görmeniz halinde kargo firmasının elemanı ile birlikte tutanak tutabilirsiniz. Bu konuda ilk önce satın aldığınız mağaza ile iletişime geçmenizi öneririz. Eğer sorunu çözemezseniz [email protected]’a konu hakkında evraklarınızı tarayarak, bilgilendirici e-posta atabilirsiniz.

Kahve ekipmanlarım ne zaman kargoya verilir?

Kahve ekipmanları genelde 3 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Detaylı bilgi için mağaza ile iletişime geçebilirsiniz.

Üyelik şifremi unuttum. Ne yapmalıyım?

Şifre sıfırlama ekranına gitmeniz gerekmektedir. Size e-posta ile gelecek linke tıklayıp yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Belirli bir kahveye abone olabilir miyim?

Evet olabilirsiniz. Abonelik ekranında kahve tipinizi de seçebilirsiniz.

Aboneliğimi kişiselleştirebilir miyim?

Kesinlikle evet. Kahve tipi, miktarı, öğütme derecesi ve gönderim sıklığını ayarlayabilirsiniz.

Aboneliğimi oluşturduktan sonra değişiklik yapabilir miyim?

Evet. Aboneliğiniz başladıktan sonra istediğiniz zaman kahve tipi, miktarı, öğütme derecesi ve gönderim sıklığını değiştirebilirsiniz.

Fatura ya da gönderim adres bilgilerini nereden değiştirebilirim?

Adreslerim bölümünden değiştirebilirsiniz.

Siparişim nerede?

Siparişlerim sayfanızdan bilgi alabilirsiniz. Herhangi bir nedenden dolayı ulaşmamış ise ilk mağaza ile iletişime geçebilir, sorunu çözümleyemezseniz [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Kargo ücreti var mı?

Kargo ücreti satıcı’ya(kahve firması) göre değişmektedir. Bazı satıcılar ücretsiz kargo gönderimi yaparken bazıları ücretli yapabilmektedir.

Nasıl ödeme alıyorsunuz?

Kredi kartı ile ödeme kabul ediyoruz. Kart bilgileriniz bizde kesinlikle tutulmaz. BDDK lisanslı üçüncü parti ödeme sistemi İyzico ile çalışırız. Ödeme işlemleriniz SSL sertifikası ile şifreli bir şekilde gönderilmektedir.

Sizinle iletişime nasıl geçilmekte?

Iletişim için lütfen [email protected] adresine e-posta gönderiniz.

Birden fazla kahveciye abone olmak istiyorum. Ne yapabilirim?

Aynı anda tek seferde birden fazla kahveciye abonelik yapamazsınız. Ancak iki veya daha fazla abonelik oluşturarak birden fazla kahvecinin kahvelerine aynı hafta gönderimini sağlayabilirsiniz.